Подарок Сет за Жените - Spa Подарок Кошеви за жените Тело и Земјата 11 Компјутери Јасмин Миризливи Жените Бања Поставите Подарок Кошница со Меур Бања, Туш Гел, Лосион з
Свеж

Подарок Сет за Жените - Spa Подарок Кошеви за жените Тело и Земјата 11 Компјутери Јасмин Миризливи Жените Бања

DEN 767.76

Достапно е за нарачката

Негување Состојки : дома Spa Релаксација бања собата е направен од најдобрите и природни состојки, вклучувајќи ги и сончогледово семе на нафта и витамин Е, фокусирајќи се на навлажнувачки и омекнување на кожата. (за сите типот на кожата ).Етерични Масла : Тело и Земјата спа подарок кошница исполнет со Јасмин етерични масла.На јасмин сладок мирис, спа собата е познат за подигнување на вашето расположение, обезбедувајќи поттик на енергија.Содржина : жените бања подарок вклучува сè што ви треба за крајна домашен спа искуство.Сет вклучува, меур бања, туш гел, лосион за тело, тело чистење, во облик на цвет сунѓерот во декоративен подарок кошница!.Совршен Подарок Сет за Сите : le Jasmin мирис е дизајниран да ја негуваат кожата, додека ослободување освежување, до укинување ароми.Оваа луксузна бања кошница прави совршен подарок за секоја жена.Прекрасен Подарок Кошница Нашата пронаоѓа и убава пакување е совршен како подарок или за свој indulgent задоволство.Популарната Божиќ,ноќта на Вештерките, празник, роденден, годишнина, ви благодариме жените спа бања подароци за себе или некој близок во секое време од годината!.Убави мириси за убава!.Основана во 1996 година, Тело и на Земјата е една од водечките бања и телото бренд со топ-продажба бања производи и подарок сет програмите во сад и во целиот свет!Ние сме посветени на создавање на највисоко,спа-квалитет на производи за оние што сакаат убавина на буџетот и at-home спа искуство.Од релаксирачка бања соли да мирисна туш гелови за да invigorating тело лосиони, ние сме убедени во нашата широк спектар и постојан квалитет!Продавница убаво спакуван поставува за подарок за пријатели, роднини или дури и само да се третираат на вашиот сопствен at-home спа искуство!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.