Wasserstein Ароматерапијата Масла Чиста Основните Етерично Масло Подарок Сет (Топ 6, 30ml)
Свеж

Wasserstein Ароматерапијата Масла Чиста Основните Етерично Масло Подарок Сет (Топ 6, 30ml)

DEN 407.76

Достапно е за нарачката

✔ СОВРШЕН Ароматерапијата ЕТЕРИЧНИ МАСЛА SET – Оваа група на врвот 6 етерични масла се идеални како подарок, или ако се на почетокот на вашата Ароматерапијата авантура и би сакал да се обиде на различни масла.Пакетот содржи 6 шишиња x 30ml.Вкусови се вклучени : Лаванда, Чајно Дрво, Еукалиптус, Lemongrass, Портокал и Нане.Спакуван во темно килибар шишиња.Секое шише е затворена и спакуван поединечно, така да не постои ризик од протекување шишиња. ✔ WASSERSTEIN ЗАШТЕДИ - се Реализира огромни заштеди кога ќе го купите нашите Wasserstein Ароматерапијата Масла заедно со еден од нашите масло diffusers & овлажнител (ASIN : B01 COILDBU, B01 LS2 PI46 или B01 NCJRZ8 H).Едноставно да го користите попуст код 'Was Welln' во касата. ✔ РИЗИК ШОПИНГ – Ако вие не треба да бидете задоволни од страна на нашите производи, ве молиме да стапите во контакт со нас и ние ќе се обидеме да го реши проблемот.Ако ние не може да го реши проблемот на ваше задоволство ќе добие целосна наплата – без прашања праша. ✔ 100% ПРИРОДНО – Wasserstein Ароматерапијата Масла НЕ содржи никакви адитиви, спојници, бази или превозници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.