Класичен Мотиви 6 Инчен Морков Врвот Занает Носителот
Свеж

Класичен Мотиви 6 Инчен Морков Врвот Занает Носителот

DEN 1183.20

Достапно е за нарачката

Класичен Мотиви 6 Инчен Морков Врвот Сплит Дното Јаглен Вена Занает Држачот.Користете го овој носителот да се одржи вашите Ватенка Блокови, Крстот Бод модели, Игла Точка модели, или во вашиот Бележник проекти, исто така, се користат како Ватенка Држачот.Одличен начин да го прикажете вашиот завршени проекти.Класичен Мотиви 6 Инчен Морков Врвот Занает Држачот.Јаглен Вена Морков Тематските Занает Држачот.Користете го овој носителот да се одржи вашите Ватенка Блокови, Крстот Бод модели, Игла Точка модели, или во вашиот Бележник проекти, исто така, се користат како Ватенка Држачот.Одличен начин да го прикажете вашиот завршени проекти. 31942 CHK-31942.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.