Глупак 2.2-Amp Осцилирачки Мулти-Алатка со 1pc Флеш Сечење Нож, 1pc Semicircle Виде Ножот, 1pc Пескарење подлога, 3pcs Пескарење Хартија - HAMT022
Свеж

Глупак 2.2-Amp Осцилирачки Мулти-Алатка со 1pc Флеш Сечење Нож, 1pc Semicircle Виде Ножот, 1pc Пескарење подлога,

DEN 834.48

Достапно е за нарачката

Моќен Мотор - 2. 2-Amp мотор испорачува до 20, 000 OPM за лесно сечење, пила, средување, брусење и пескарење.Ергономски Дизајн - Компактна големина и ергономски мек зафат овозможува оптимално управување и контрола на алатката.Променлива Брзина на Dial – Прилагодете ја брзината за различни апликации.Универзална Collet Систем Компатибилен со стандардот осцилирачки мулти-алатка ножеви и додатоци на пазарот.Светла LED Светло – Светлина каде што ви треба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.