Fremont Умре NHL Унисекс NHL Поли-Велур Воланот Маска
Свеж

Fremont Умре NHL Унисекс NHL Поли-Велур Воланот Маска

DEN 808.80

Достапно е за нарачката

Удобен Зафат.Печатени со службен тим бои.Лизга на лесно.Одговара на повеќето возила' волан тркала.Покажам тимскиот дух додека возите.Направени од поли-велур материјал за удобен зафат, тоа лизга на лесно и одговара на повеќето сите возила.Печатени со вашиот омилен тим логото.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.