Светулка Light & Sound Детска Четка За Заби - Мојата Мала Пони
Свеж

Светулка Light & Sound Детска Четка За Заби - Мојата Мала Пони

DEN 164.16

Достапно е за нарачката

Премиум, заоблени влакната даваат нежен, темелно чистење.Изградена во 1-минутен тајмер со симпатична Мојот Мал Пони карактер глас звучни ефекти за секој ред на забите.Децата учат 2-минута стоматолог-се препорачува четкање време.Заштитна маска за да се задржи бактерии далеку.Светулка е Америка #1 за продажба на детска четка за заби бренд!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.