Кочница Caliper Притисни Назад Адаптер за Ветер Врати Назад Алатки
Свеж

Кочница Caliper Притисни Назад Адаптер за Ветер Врати Назад Алатки

DEN 539.52

Достапно е за нарачката

Кочница Клипот Windback Алатка Адаптер.Овозможува windback tools да се користи со push-назад дебеломер.Одговара на речиси сите windback tools.Запира клипот ротирачки како што се притисни назад caliper.Погодна за речиси сите автомобили со push-назад дебеломер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.