LM12UU Лежишта 10 Компјутери 12mm Линеарно Движење Топката LM12UU Лежишта 10 Компјутери 12mm Линеарно Движење Топката 12mm Линеарна BeaBushing Имајќи 12x20x30mm Слајд Имајќи Прачки за 3D П
Свеж

LM12UU Лежишта 10 Компјутери 12mm Линеарно Движење Топката LM12UU Лежишта 10 Компјутери 12mm Линеарно Движење

DEN 448.56

Достапно е за нарачката

12*20*30мм - 12mm внатрешен дијаметар, 20mm надворешниот дијаметар 30мм висина.LM12 UU Лежишта - Линеарна топката имајќи е направен од висок квалитет, имајќи челик за ниско ниво на бучава и долг животен век.Одлична ротирачки точност - Спречување на навалување триење помеѓу на ролери ролери; Двојно запечатени за да се избегне контаминација внесување и зачувување на лубрикант.Усвојување најлон spacer - Момент на инерција е низок, низок, почнувајќи вртежен момент, лесно да се контролираат агол степен; Одлично за мали хоби 12mm бунари или род проекти.Широко се користи - LM12uu линеарна имајќи е широко се користат во автоматизација опрема / Електроника / Инструменти / Робот / Храна машини / Пакување машини / CNC машини.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.