OKAKOPA Салон Гроздобер Стил Бербер Стол, Белата Плоштад Хром База Barbering Стол за Коса Стилист Убавина (Бела)
Свеж

OKAKOPA Салон Гроздобер Стил Бербер Стол, Белата Плоштад Хром База Barbering Стол за Коса Стилист Убавина (Бела)

DEN 5279.76

Достапно е за нарачката

Тешки Хидраулични Пумпи : Едноставен и брз приспособување на висина на дршката над 6" опсег.Висок квалитет на СТП Кожа : Високо оценети материјал опфатени целиот стол.Голема потрага дизајн надградба на секој салон, barbershop.Удобноста : Висока густина пена за да направите вашите клиенти поудобно.И подложка за нозе и задното седиште нуди екстра комфор за вашиот клиент.Низ U. S. контрола на квалитет : Тестиран за да се статични тежина капацитет до 330 фунти, и на овој бербер чаир бара некои собранието.Добро Направени И Здрав : Тешки хидраулична пумпа со 330 Lbs губење на капацитетот.Плоштад хром база го прави целиот стол стабилни, и на стилски форма и практичност направи стол стане совршена комбинација на стилист стол и берберот стол.Боја : Бела.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.