mDesign Метал Farmhouse Кујната Кабинет Фиока Организатор Послужавник - Складирање Кошница за Прибор за јадење, Служат Лажици, Прибор за Готвење, Gadgets - 4 Pack - Црна
Свеж

mDesign Метал Farmhouse Кујната Кабинет Фиока Организатор Послужавник - Складирање Кошница за Прибор за јадење,

DEN 839.76

Достапно е за нарачката

СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Секоја Мерка 15. ИНСТАНТ ОРГАНИЗАЦИЈА : Фиока организатор кутии за да може лесно да се организира мала или преполн кујна простори и задржи нередот далеку; Работи и на бројачи, во кабинети, провизии и безбедно за фрижидер или замрзнувач; Употреба низ куќа за да додадете стилски организација секаде каде што е потребно; Одлични за домови или канцеларии; Идеална за мали простори - колеџ dorm соби, RVs, campers, станови и condos.25" висока.ФУНКЦИОНАЛНА Употреба во вашата канцеларија биро фиока да се задржи пенкала, моливи, лента, ножици, имајте на ум картички, подлошки и други материјали организирана; Обидете се во вашата бања суета фиоки за да се задржи шминка четки, кармин, рака лосион, се соочуваат со крем, маскара, руменило, сенката за очи, контура на палети и eyelash curlers уредни и организираниот; Crafters, исто така, ќе најдете на оваа корисна за организирање на изработката на потребните материјали, бои четки, бои и scrapbooking потреби.Елиминирање на нередот и задржи мали простори уредни и чисти со тави, кои доаѓаат во пластика, метал, или бамбус и натпревар речиси никакви естетски.Служат за ужина, мезе, или десерти со стил со декоративен послужавник послужавник.На разноврсна дизајн е одлична за сирење, чоколадо, месо, крекери, мини колачи, пијалаци, овошје, и повеќе.Spatulas, торба клипови, фурна mitts, гранки, лажици и ножеви остане наоѓа кога прибор и опрема се подредени.Се прилагодите фиоките и да ја задржите кујна essentials одделени со compartmentalized коцки.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направен од силен челик жица со трајни рѓа-отпорни заврши; Лесно Care - Ги чистат со влажна крпа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.