Latch Кука за Полнење Килим DIY Latch Кука за Полнење Килим Правење Занаети за Деца/Возрасни Везана Crocheting Перница Везови Мечо Пух 3737cm (Големина : 5050cm)
Свеж

Latch Кука за Полнење Килим DIY Latch Кука за Полнење Килим Правење Занаети за Деца/Возрасни Везана Crocheting

DEN 1517.76

Достапно е за нарачката

♦ Нашите комплет доаѓа во комплет со едноставен што може да се види инструкции кои го прават тоа лесно за деца и возрасни.правење на вашиот сопствен шарени ремек-дело е напор. ♦ Погоден за pillowcases, троседот перница покрива, домашен текстил, DIY рачно изработени занаетчиски, домашна декорација. ♦ Оваа Перница Latch Кука Колекции е само Cusion Капак не вклучува перница, тоа не е завршена, таа треба да заврши, сега го направите вашиот сопствен DIY тепих pillowcase!. ♦ Добри подароци за Божиќ, Нова Година е Ден, роденден, Денот на Вљубените, итн. ♦ Започнете ново хоби со прекрасна latch кука за полнење килим.Нејзината совршена активност за патување и можете да го земете со вас било каде. ★ Име на производ:тепих везени рачно изработени DIY материјал★ Производ материјал : 100% Акрил предиво+Полиестер поддршка★ Тип на Производ : Комплет не е готов производ (без додатен)★ Материјали вклучуваат : намалување везови конец, капчиња кука, цртежи, обработени pillowcase★ Перење инструкции : рака мие (не машина за миење)★ Перница големина : 37*37cm,50*50cm Sweet Потсетување : -Овој производ е само pillowcase, Перница не е вклучена.-Овој производ е полу-готовиот производ, мора да се направи себе си.-Оваа Плетење комплет е за деца, почетници и занаетчии.Деца на возраст од 7 плус треба со возрасни надзор.-Димензии се утврди рачно, па може да се разликува малку.-Поради условите на осветлувањето и го следи brightness / contrast settings, бојата на самиот производ може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере!Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во секое време, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и ќе ви даде добра услуга.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.