NorbEVERYDAYSUN Мека широк Спектар Сијалица, 4000K Мека-Боја Модел со Сонцето-Имитирајќи Технологија за Енергија, Расположение & Перформанси, Поддржува Sleep/Wake Циклуси, 9W, Стан
Свеж

NorbEVERYDAYSUN Мека широк Спектар Сијалица, 4000K Мека-Боја Модел со Сонцето-Имитирајќи Технологија за Енергија,

DEN 1605.60

Достапно е за нарачката

Мека Боја широк СПЕКТАР СИЈАЛИЦА - Зголемете ја вашата расположение, енергија и продуктивноста со нашиот буџет цени на дневните LED светилки конструиран за да го имитираат сонце. "На Автентична и Оригинална" Norb Wellness Светлина.Подобра Бизнис Биро акредитирани.Широка, природна и урамнотежена сончева светлина спектар може да се бори замор, нервоза и поспаност (која може да го запре од низок квалитет на осветлување).Norb EVERYDAYSUN МЕКА е сонцето спектар може да се направи разлика во вашиот живот.ЕФИКАСНА WELLNESS ОСВЕТЛУВАЊЕ за целиот дом или канцеларија.Се ЧУВСТВУВАМ ПОДОБРО и се КОРИСТИ ПОМАЛКУ ЕНЕРГИЈА – целосна 9 LED w може да се споредат со еден 60 W блескаво сијалица.Буџетот Цени ЗА СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА – Стандард A19 LED светилки се вклопуваат повеќето домаќинство тела.За најдобри резултати, користете ја во канцеларија, кујната, ходникот, лоби.. каде што работат и живеат во текот на денот часа.Многу добра боја рендерирање, објекти и тонови на кожата се појавуваат природно.Norb Осветлување горд во УСЛУГА на КЛИЕНТИТЕ И ИНТЕГРИТЕТ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.