ЕВО Салата - Преносни Дом Салата Сила за Обука Опрема, Дома Салата | Сите во Еден Фитнес - 10 Отпор Бендови, База Има Салата Бар & Рачки за Патување | Преносни Салата & До?
Свеж

ЕВО Салата - Преносни Дом Салата Сила за Обука Опрема, Дома Салата | Сите во Еден Фитнес - 10 Отпор Бендови,

DEN 4799.76

Достапно е за нарачката

КАКО што се ГЛЕДА НА KICKSTARTER - ПАТЕНТ - Ние беа незадоволни со други домашни спортски сали.Значи, ние развивме подобар.ЕВО Салата е ултра пренослив додека му се неспоредливи јакост, издржливост и квалитет.Нема жртви направени.Право надвор од кутијата ќе можат да се обучуваат со насекаде од 10 до 320 LBS на фино подесени отпор и да се изврши стотици вежби.ЦЕЛОСНА САЛАТА МОЖЕ да се ЗЕМЕ било КАДЕ - EVO Салата е само светски целосно опремена дом салата, кој се вклопува во вашиот ранец, доставување на безценните преносливост.Едноставно пак вашиот прачки и да се справува во база и ќе може да ја сместите во вашите носат, па дури и голема чанта.Другите може да бара да биде пренослив, но се премногу обемна и неповолно да се патува со.МАКСИМАЛНА ТЕНЗИЈА и МАКСИМАЛНИ РЕЗУЛТАТИ - EVO Салата обезбедува тренингот искуство за вториот нема.Засилен со Авион-Одделение Алуминиум, нашата база никогаш нема да wobble или виткајте кога ќе се вчита до тоа за вашата работа надвор.Со EVO Бендови, вие не мора да се грижите за чување на тензија кога извршување на движења.Squats, deadlifts, преси.Ви името на таа.Тоа едноставно работи.НЕОГРАНИЧЕНИ СПЕКТАР - Со EVO Салата е разноврсна сет на додатоци, можете да ги пратите на вашиот напредок и се движи кон вашите цели за намалување на телесната тежина и мускулната добивка.Со нашите глуждот ремени, вратата сидро, и ЕВО кука, можностите се бескрајни.Нашите преносни тренингот опрема е совршен за мажи, жени, почетници и напредни тежина тренери.УПАТСТВА за БЕЗБЕДНОСТ, ОБУКА ВИДЕА, И 1 ГОДИНА БЕНД - Кога ќе го добиете вашиот ЕВО Салата, ќе биде преку е-маил со линк за да сите наши тренинг видеа, безбедносни Инструкции и Упатства.Плус, ЕВО Салата доаѓа со текот на годината бенд за вашиот 10 Бендови - 2x10lbs, 2x20lbs, 2x30lbs, и 4x50lbs.Со екстра пар на 50lb бендови, може да се вчита до 400lbs!.Вклучени компоненти : 1 ЕВО Салата База, 1 ЕВО Челик Тренингот Бар, 10 ЕВО Бендови, 1 ЕВО Кука?, 2 Рачки, ?2 Глуждот Ремени?, 1 Вратата гората?, Е-маил копија од ЕВО Салата Водич, Безбедносни Инструкции и Обука Видео.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.