5 Парчиња Super Pack Не Прескапата! Заврши Quilting Владетели: 12.5x12.5, 12x6, 9.5x9.5, 6.5x6.5 и 4.5x4.5 Инчи. Совршен Сет. Јасни и Точни Дизајн.
Свеж

5 Парчиња Super Pack Не Прескапата! Заврши Quilting Владетели: 12.5x12.5, 12x6, 9.5x9.5, 6.5x6.5 и 4.5x4.5 Инчи.

DEN 479.76

Достапно е за нарачката

✔️ДОЛГОТРАЈНИ : Трајни премиум акрилна пластика, Нашите Владетели ќе биде вашиот quilting сојузник во сите вашите проекти;. ✔️ТОЧНИ.Компјутерски Генерирана Ознаки Ќе Ви Помогнат Со Доверба;. ✔️ЛЕВО РАЦЕ? : Нашите се Владетели се совршени за двете десно или лево раце корисници;. ✔️100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Ние Ќе Рефундирање на дека Било време ако тоа не ги исполни вашите очекувања.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.