MIWARE 7 Унца Порцелански Cappuccino Чаши со Чинии - Сет од 4, Совршен за Специјалитет Кафе Пијалаци, Млеко, Кафе Мока и Чај, Бела
Свеж

MIWARE 7 Унца Порцелански Cappuccino Чаши со Чинии - Сет од 4, Совршен за Специјалитет Кафе Пијалаци, Млеко,

DEN 575.76

Достапно е за нарачката

Пакетот Вклучува 8 парчиња; четири 7 унца порцелански cappuccino чаши и четири 5.7 inch порцелански чинии.Пијат чаши се 7 унци кога се исполнети сите на патот до гребенот и задржете 6 унци за удобно да се пополни.ПРО-ОДДЕЛЕНИЕ ПОРЦЕЛАН : не-токсични здрава порцелански (ДОВЕДАТ вашето задоволство е важно за нас.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.