Rosewill CFZ500 ATX 500W Полу Модуларен Игри Напојување | 80 Плус Бронза Уверение, Единствен +12V Железнички | Intel 4-та Генерација на ПРОЦЕСОРОТ Читање, SLI & вкрстен оган Подготвен
Свеж

Rosewill CFZ500 ATX 500W Полу Модуларен Игри Напојување | 80 Плус Бронза Уверение, Единствен +12V Железнички

DEN 1439.76

Достапно е за нарачката

80 Плус Бронза уверение.Еден Железнички со прекуструјна заштита. 500 W континуирано напојување. 4-та Генерација подготвени, вкрстен оган подготвен, SLI подготвени. 500 W континуирано напојување.Прекуструјна заштита.На CFZ500 е еден железнички, полу-модуларен 80 Плус Бронза уверение за напојување, кој обезбедува 500 W на континуирана моќ.Тоа му овозможува на вашиот КОМПЈУТЕР да се заштеди енергија, останете ладилникот, се потивок фанови, и продолжува животниот век на вашиот ПСУ.Идеален за игри на Компјутери.Тоа е 4-та Генерација подготвени, Крст пожар подготвени, и SLI подготвени. 80 Плус Бронза certified Single Железнички со прекуструјна protection500 W континуирано power4th Генералот подготвени, вкрстен оган подготвен, SLI подготвени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.