Кожата Ознака Смена Клип,Мали Клип Бакар Ознака Од Кожата Брадавица Ознака Тетоважа,Лесно Користење DIY Кожата Ознака Отстранување Алатка за Лицето, Вратот, Прст & Т?
Свеж

Кожата Ознака Смена Клип,Мали Клип Бакар Ознака Од Кожата Брадавица Ознака Тетоважа,Лесно Користење DIY Кожата

DEN 550.80

Достапно е за нарачката

????【Високо квалитетен материјал】Отстрани Срамни Кожата Ознаки Повеќето Природен Начин. ????【Исклучителен дизајн】Тоа доаѓа во форма на мали клип.Кога производот е правилно поставена врз основа на кожата ознака, таа ќе ограничување на протокот на крв и повеќето ознаки ќе продолжи да падне во само два до три дена. ????【Мултифункционален】Овој објект е направен со бакар за елемент е својства поврзани со чистота и сила.Со оглед на ефектите од производот се бавно и постепено, вие не ќе се соочуваат со Многу голема болка, но во исто време. ????【Живот помошник】На Бакар Ознака за Излез е само доволно голема за да се обезбеди тесна зафат без да биде непријатно и лесно можат да бидат скриени под облека или зад мал завој. ????【Кожата Природни】Генерално се користи за 7 дена,Тоа зависи од поединецот.Боја : 8pc.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.