Поп Sonic LED Компактно Огледало | Оди Насекаде Огледало - Сина
Свеж

Поп Sonic LED Компактно Огледало | Оди Насекаде Огледало - Сина

DEN 479.76

Достапно е за нарачката

Поп Sonic LED Компактно Огледало Оди Насекаде Огледало - Сина.СОВРШЕН ПРИКАЗ НА ВАС! - Се одблизу и лично со вашата кожа!Дали ви треба closeup цел да се создаде тој smoky око изглед, шминка на допир нагоре во движење, или совршен за патување огледало, овој компактен LED огледало е сè што ви треба.ПОП SONIC LED КОМПАКТНО ОГЛЕДАЛО Малку преголеми за подобар поглед, но сепак доволно мала да се вклопи во насекаде, на 5x зголемување и светли LED осветлување ќе се осигура дека ќе го добиете совршен поглед на вас во секое време, насекаде. 4 долготрајни батерии 5 X зголемување на врвот огледало за да се затвори до погледнете Супер-светли LED светла широк спектар на бои и дизајни.ЗЕМЕТЕ ГО СО ВАС НАСЕКАДЕ И ДА ОДИТЕ! - Се вклопува секаде!Чанта, шминка случај, спортска торба или патна торба, овој компактен огледало е совршен ознака заедно за работа, една ноќ, во салата, или секаде каде што животот може да ве однесе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.