ДЕЦА ВРЕДНОСТ ПАКЕТ ШЕПА ПАТРОЛА ДЕЦА SPINBRUSH
Свеж

ДЕЦА ВРЕДНОСТ ПАКЕТ ШЕПА ПАТРОЛА ДЕЦА SPINBRUSH

DEN 599.76

Достапно е за нарачката

Раката и Чекан Дете Батеријата Напојува Четка за заби е добра батерија напојува четкичка за заби за деца.Во оваа фаза на нивното формирање на оралното здравје, децата ќе изгуби некои бебешките заби како нивните постојани заби почне да расте.Оваа четка за заби е напредна детска четка за заби со додадена корист на батеријата за да им помогне да го добиете максимумот од нивните четкање рутина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.