Лицето Маска Доказ Заштита на Расположливиот 3-Ply се Соочуваат со Маски (Црна,30pcs)
Свеж

Лицето Маска Доказ Заштита на Расположливиот 3-Ply се Соочуваат со Маски (Црна,30pcs)

DEN 165.36

Достапно е за нарачката

1.Брза Испорака : брод од НАС, нашите маска обично ќе пристигне за 7-15 дена!Најдобар избор за вас. 2.Материјал : за еднократна употреба маски, 3 слоеви со кожата-пријателски материјал, мека и пријатна, дише ткаенина е поудобно за што да се носат. 3.Една Големина Одговара на Повеќето : Прилагодлив носот жица, лесно се свиткуваат носот клип создава подобро-фитинг маска што ја покрива лицето поефикасно да одговара на вашето лице.Доволно еластична earloops се дизајнирани за да не се повлече на ушите, се елиминира притисок во ушите за максимална удобност.не се повлече на мали уши, се елиминира притисок во ушите за максимална удобност. 4.Широко Примена : за еднократна употреба лицето маска, погодни за работа, парк, домот, игралиште, велосипедизам, продавница и секојдневно носење.Тоа е најдобрата заштита да се носат маски кога ќе патуваат низ пренатрупани аеродроми, автобуските терминали, трговски центри, забава и преполните градски улици. 5.Гаранција : ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со нашите лицето маска, Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем да се обезбеди да добие најдобар шопинг искуство.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.