ZOSI H. 265+ 1080p 16 Канал Безбедносна Камера Систем за Дома,16 Канал DVR со Хард Диск 4TB и 12 x 1080p Надзор Камера Отворен и Затворен со 120ft Ноќ Визија,105°Широк Агол, Далечински При
Свеж

ZOSI H. 265+ 1080p 16 Канал Безбедносна Камера Систем за Дома,16 Канал DVR со Хард Диск 4TB и 12 x 1080p Надзор

DEN 11519.76

Достапно е за нарачката

(1). [ Напредни H. 265+ Висока Ефикасност Видео Компресија ] __ ZOSI самостојно развиена H. 265+ видео кодирање технологија екстракт карактеристики кои се фокусираат на карактеристиките на надзор сцени за поголем простор за складирање и подобар квалитет на сликата.H.265+ може дополнително да го подобри односот компресија врз основа на Х. 265 стандард и спаси околу 80% складирање во споредба со Х. 264, и на тој начин ефикасно зачувување на чување ресурси и обезбедува одлична и непречено гледање искуство. (2). [ 2 MP 16 CH Проширување Систем Преглед ] __ Ексклузивни H. 265+ 16 CH 1080p DVR Рекордер спарени со 12 водоотпорна 1080p куршум камери со 120ft ноќ визија и 105°поглед агол (Тоа ви овозможува да додадете уште 4 камери).BNC+DC видео надзор каблирање обезбедува и видео и моќта на вашиот камери,повеќе стабилен и сигурен од безжичниот систем за безбедност.(4 TB Безбедност Одделение Хард Диск Вклучен). (3). [ Локални или Далечински Пристап, Репродукција во секое време Рекорд за време на закажани пати; Само рекорд кога откривање на движење; Рециклирање рекорд.Можете да го прилагодите секоја камера со различни режими на снимање, и преземање на снимање на датотеки за USB копија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.