LRTER H1 LED Светлата Светилки, 110W 20000LM 6500K Кул Бело 400% Посветла Надгради LED Фарови Конверзија Комплет Брза Инсталација, Пакување од 2
Свеж

LRTER H1 LED Светлата Светилки, 110W 20000LM 6500K Кул Бело 400% Посветла Надгради LED Фарови Конверзија Комплет

DEN 1490.40

Достапно е за нарачката

【Забелешка】филтер систем не може да биде 100% точни или ажурира, ве молиме да се најде модел на старите светилки и фитинг е обично врежани во база.Ако не сте сигурни која сијалица модел одговара на вашите возила, ве молиме контактирајте со нас.Нашите LED светлата светилки одговара 98% од возилата. 110w, 20000lm, 6500k кул бело, супер фокусирани зрак шема дизајн обезбедува пошироко и подалеку осветлување опсег.Ако имате било какви прашања во врска со инсталација, откако ќе ја купите објект, можете да го кажете ни и ние ќе понуди начини за да можете да го реши проблемот.Ако се уште не се сигурни која сијалица модел одговара на вашето возило, ве молиме кажете ни за вашите возила модел и добро проверете го ова за вас.Филтер систем не може да биде 100% точни или ажурира, ве молиме да се најде модел на вашиот стар светилки, и фитинг е обично врежани во база.000 часа на брилијантен постојана светлина.Нашите надгради двојна возачот со интелигентна контрола и повеќекратна заштита, да се обезбеди без треперење, не грешка предупредување и без радио пречки.Ако се уште не се сигурни која сијалица модел одговара на вашето возило, ве молиме кажете ни за вашите возила модел и добро проверете го ова за вас.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.