Oenbopo Бебе Безделник Памук Дише Бебе Bassinet Преносни кога Бебето Спие во Кревет Милување, Lounging, Ко Спиење, чекалницата дреме и Патување (Бела; 33.417.74.7 инчи)
Свеж

Oenbopo Бебе Безделник Памук Дише Бебе Bassinet Преносни кога Бебето Спие во Кревет Милување, Lounging, Ко Спиење,

DEN 1535.76

Достапно е за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.УДОБНО БЕБЕ БЕЗДЕЛНИК : Нашето бебе гнездо е погодна за 0 до 24 Месеци стариот бебе.Направени од комбинација на 100% мека памучна и висок квалитет на еластична бисер памучен материјал додатен.Креветот поклопецот е dual-страна употребливи.СОВРШЕН ЗА КО-СПИЕЊЕ : Одлична за cosleeping без грижи на тркалање преку бебе.Бебе сака да спие и го направи кревет да креветчето транзицијата полесно.Исто така, се користи за патување.Вашето дете ќе се чувствуваат удобно и безбедно во нашето мека новороденче безделник.Како безбедна sleeper ќе им овозможи на вашето бебе да имаат длабоки и убаво спиење како малечки љубов имитација на престој во утробата на мајката.Тоа им помага со заеднички новороденче спиење прашања како што сакаат да спијат во родител е со оружје или често шетање.ПРЕНОСНИ И ЛЕСНА : новороденото безделник димензија е 33.5*17.7*4.7 инчи и тежината е 2.6 lbs.Тој е дизајниран како една рачна ташна, кои можете да ги организира бирото за развој на образованието во патент се покријат и да ја однесете со вас кога патувате.ПРИЛАГОДЛИВИ КРЕВЕТ ДОЛЖИНА : опашката бенд може да се прилагоди на кревет должина со бебето расте.РАКА МИЕ : ко-спиење кревет поклопецот е патент затворање многу лесно да ги тргнеме од кревет и рака мие.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.