Доналдсон P015835 Филтер
Свеж

Доналдсон P015835 Филтер

DEN 1009.44

Достапно е за нарачката

Пакет Димензии : 25.3 H x 18.9 L x 19.2 W (сантиметри).Издржливи.Сигурен.Пакет Тежина : 0.934 килограми.Доналдсон е dura Lite воздух средства за чистење се тешки, неметални, лесни, самоодржлива, и целосно да се за еднократна употреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.