Denpetec Анти Сина Светлина Магнетни Наочари Леќа со Рамка за Заштита на Oculus Потрагата 2 VR Слушалки, VR Очила Додатоци
Свеж

Denpetec Анти Сина Светлина Магнетни Наочари Леќа со Рамка за Заштита на Oculus Потрагата 2 VR Слушалки, VR

DEN 2047.20

Достапно е за нарачката

Материјал : Изработени од АБС материјал, издржлив и не е лесно да се солза.Магнетни Дизајн : Магнетни clip-за дизајн, лесно да се инсталира и да ги отстраните.Анти Сина Светлина : Анти сина светлина, да можете да добиете подобар игри искуство.Анти-замор : Може ефикасно да се намали заморот на носење очила.Со Рамка за Заштита : Со рамка за да го заштити огледало површина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.