DC Спортски LPR-100 Универзални Пред Табличка Забавува Кука Релокација на Монтирање на Комплет, Црна, 12.75 Инчен
Свеж

DC Спортски LPR-100 Универзални Пред Табличка Забавува Кука Релокација на Монтирање на Комплет, Црна, 12.75

DEN 1032.48

Достапно е за нарачката

Без Дупчење : Повторно да се лоцира пред табличка да се забавува кука празнина на предниот браник, без да се вежба дупки во браник.Хардвер Вклучени : Нашата табличка relocator монтирање на комплет доаѓа со сите потребни hardwares и инструкции за инсталација (алатки не се вклучени).Универзална Примена : fitment за возила опремени со забавува кука наоѓа на предниот браник.Популарната марки и Модели : Субару WRX/СПИ/Crosstrek, BMW 3-Series, "ФОЛКСВАГЕН" Голф GTI/Jetta, Scion FRS, Infiniti Q50/Q60, Nissan 350 Z, Hyundai Veloster/Битие и повеќе.Вистинска Универзална Комплет : DC Спортски патентиран релокација комплет доаѓа со голем број на различни големина на изолација за да се обезбеди прилагодливост за табличка агол и браник царинење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.