DOCTORCOS Супер Кревање на Кожата Маска Set | Силиконска Маска + Маска Ампулата (3.38 мл) + Пополни Навремено Крем (1.69 мл) | Полно лице Подигање на Пакет | Вратот и очите лифт | к?
Свеж

DOCTORCOS Супер Кревање на Кожата Маска Set | Силиконска Маска + Маска Ампулата (3.38 мл) + Пополни Навремено

DEN 2639.76

Достапно е за нарачката

????КРАЈНАТА ЛИЦЕТО-СЛАБЕЕЊЕ НА СЕТ : НАД 1.Користи заедно, овие производи се гарантира да се врати на вашиот еластична, младешка кожа!Сет содржи : Силиконска Кожа Корсет Маска [1], Супер Кревање на Кожата Корсет Маска Ампулата [3. ????СУПЕР ЛИФТИНГ МАСКА АМПУЛАТА : Доктор Cos Супер Кревање на Кожата Корсет Маска Ампулата е хидратантен анти-стареењето серум кој се однесува на повеќе знаци на стареење на кожата во само на 1-2 недели.Користете day & night во вашата дневна нега на кожата рутина, или со силиконска маска. ????ИНТЕНЗИВНА НАВРЕМЕНО ПОПРАВКА КРЕМ : Оваа "Пополни-up" Навремено Крем е око крем - за вашиот целото лице!Неверојатни крем формула составена од активни состојки тестирани & е докажано од страна на корејски дерматолог институт за подобрување на брчките, додека зголемување на еластичноста на кожата & стегање.38 оз], Висока Repelling Моќ да се Пополни-up Навремено Крем [1. ????Ве молиме контактирајте со нас ако се имаат било каков проблем со вашиот силикон маска, ние со задоволство ќе го замени за вас.Curated со состојки кои ја зголемува производството на колаген, ја промовира регенерација на кожата клетки и ја подобрува еластичноста на кожата.Ако добиете било пропуштени објектот, ве молиме контактирајте со нас да ни се побрзо!.Користете го двапати дневно за да се постигне навремено-слободен кожа, со лице кревање ефекти. Висок repelling моќ пополни крим - се применува еднакво за сите во текот на лицето, дури и кога не користат силиконска кожа корсет маска за зголемување на еластичноста, хидратација, и колаген во кожата. ????КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : 1. ????V Облик На Слабеење На Лицето Маска Поставите Двојно Брадата Редуктор V Линија Лифтинг Маска За Лицето Потенок За Зацврстување, Затегнување Лицето Кожата.6 МИЛИОНИ ПОСТАВУВА ПРОДАВААТ!Оваа лицето слабеење, навремено згрижување поставите развиена од страна на тим на дерматолозите, помина 20+ клинички испитувања на ефикасноста.Тоа го намалува брчките, ре-фирми контури, brightens кожата, smooths кожата грубост и длабоко хидрира за помлад изглед на кожата.Тоа е ефективно за подобрување на колаген нивоа, зголемување на влага во кожата и ја намалува појавата на фини линии и брчки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.