100 Парчиња Боја Лисја Главата Иглички Заградени за Шиење DIY Проекти (Избрани Бои), Меша
Свеж

100 Парчиња Боја Лисја Главата Иглички Заградени за Шиење DIY Проекти (Избрани Бои), Меша

DEN 215.76

Достапно е за нарачката

Цвет во облик на вкупна должина е 5 cm/2".Pin-от е направен од челик жица, никел позлатен;Цвет во облик на главата на pin-от е пластика.Совршен за означување или декорирање различни DIY или шиење проекти, исто така, тенка доволно што може да биде лесно да се пораби во текот.Пакет : Спакувани во исчистите полето за да се задржи вашиот десктоп или на вашата работна маса фиока организирани. 100 парчиња шарени игли со јасно пластична кутија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.