S SYDIEN 200Pcs М3-2 Притисок Возбудлив Ореви Јаглероден Челик Само-Непобитниот Занитвам Орев Fastener за Индустриски, Автомобилот, Браник
Свеж

S SYDIEN 200Pcs М3-2 Притисок Возбудлив Ореви Јаглероден Челик Само-Непобитниот Занитвам Орев Fastener за Индустриски,

DEN 167.76

Достапно е за нарачката

⭐Пакет Содржина : 200 Pcs М3-2 Притисок Возбудлив Орев. ⭐Димензија : Надворешниот Дијаметар : 6mm; Riveted Плоча Дебелина : 2mm. ⭐Направени од издржлив јаглероден челик со electroplated површината.Отпорни да ' рѓа. ⭐Тоа е фиксна, со печат и формирање без да предизвика деформација на метални лимови. ⭐Широко се користи во автомобили, мотоцикли, браници, електронски производи, итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.