Обраснат на лице-Чистење со Четка Загрева Sonic Меки Силиконски Масажа Уред, Батерија Електрични Водоотпорен Длабоко Чистење со Четка, се Соочуваат со Scrubber за Нега на
Свеж

Обраснат на лице-Чистење со Четка Загрева Sonic Меки Силиконски Масажа Уред, Батерија Електрични Водоотпорен

DEN 599.76

Достапно е за нарачката

Ултразвучно испитување вибрации технологија, длабинско чистење на порите.Ултразвучно производство 6000 vibrationsper минута, освен длабоко чистење кожа на лицето, исто така, помага да се опуштиме и да се релаксираат кожата, нека кожата повеќе од освежување и удобно.Heatable постојана температура технологија.Тоа може да се користи за масажа на лице, очи, нос, итн.Загреан масажа помага да се отвори порите и увоз суштина, да се подобри ефект на апсорпција на суштината, олеснување на замор.Меки силиконски влакната може да се обезбеди длабинско чистење на Лицето.Различна дебелина и големината на влакната работи за различни кожа на лицето, нека шминка, нафта и нечистотија од пора темелно да се отстрани.IPX7 Водоотпорен.Со силна IPX7 водоотпорен оценка, вие може да го користат за во туш кабина или када, како ви се допаѓа.Тоа е безбедно за употреба и лесно да се чисти.Ако имате било какви проблеми при употреба на производот, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро и да ви даде решение.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.