mDesign Прилагодливи, Проширување Пластични Кујната Кабинет Фиока за Складирање Организатор Послужавник - за Чување и Организирање на Прибор за јадење, Лажици, Прибор
Свеж

mDesign Прилагодливи, Проширување Пластични Кујната Кабинет Фиока за Складирање Организатор Послужавник - за

DEN 431.76

Достапно е за нарачката

КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : се Направени од издржлив BPA и Хлор слободни да се загрози-отпорна пластика; безбедна Храна; Метални акценти со хром финиш обезбеди не се лизга нозе; Лесно Грижа - се чисти со благ сапун и вода; не го оставајте во машина за миење садови.Се прилагодите фиоките и да ја задржите кујна essentials одделени со compartmentalized коцки.ФУНКЦИОНАЛНА Употреба во вашата канцеларија биро фиока да се задржи пенкала, моливи, лента, ножици и други материјали организирана; Обидете се во вашата бања суета фиоки за да се задржи шминка четки, кармин, око моливи, маскара, контура на палети, веѓата и усна моливи, пинцети, и eyelash curlers уредни и организираниот; Crafters, исто така, ќе најдете на оваа корисна за организирање на изработката на потребните материјали, бои четки и scrapbooking резерви.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.