M+A Трска 2240 Waterhog Класичен ЕКО Елита МИЛЕНИЧЕ Полиестер Влезот Затворен Кат Мат, СДР Гумена Подлога, 3' Должина х 2 Ширина, 3/8 Дебела, Сива Пепел
Свеж

M+A Трска 2240 Waterhog Класичен ЕКО Елита МИЛЕНИЧЕ Полиестер Влезот Затворен Кат Мат, СДР Гумена Подлога, 3'

DEN 1730.40

Достапно е за нарачката

Засилен лице NUBS се зајакнат со гума да се спротивстави на дробење, одржувањето високи перформанси и проширување на производот живот. "Водата Браната" граница е дизајниран да се одржи на вода и нечистотија на тастатурата за да се минимизира се лизга опасности и подот штета околу периметарот на мат.Воскресна NUB површината отстранува и стапици нечистотија и влага и ја држи на мат подолу чевли ниво, па тоа не е следи во.Грчевито држејќи се за акција минимизира движење на повеќето теписи.Уверение се лизга-отпорни од страна на националните кат безбедност на институтот.Големина : 3' Должина х 2 " Ширина | Боја : Сива Пепел.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.