DYNWAVE Увото и Носот Коса Тример Clipper Патување Батеријата-Управувана Ножеви Преносни Прецизност Алатка Противалергиски Лицето Коса Тример Мажи Жени
Свеж

DYNWAVE Увото и Носот Коса Тример Clipper Патување Батеријата-Управувана Ножеви Преносни Прецизност Алатка Противалергиски

DEN 180.96

Достапно е за нарачката

Дизајн : Пенкало shapeed носот коса тример е погодна за мажите и жените, практични и мали преносни доволно за да се носат насекаде.Носот коса тример, противалергиски прецизност нож, го скратува вашата коса нежно.Ротирачки Ножеви : Ова носот коса тример со ротирачки ножеви и заштитна маска, внатрешниот 360 ротирачки дизајн, може да ги отстраните влакната без проблеми и точно, не се повлече за коса.Средување на Алатка : Изработени од нерѓосувачки челик, ова cordless увото и носот губење на ножици може да се отстрани несаканите влакна.Cordless и Преносни : Напојува со 1 АА батерија (не се вклучени), компактен и лесен за носење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.