Linha Jaborandi Био Extratus - Finalizador Tratamento Revitalizante Antiqueda 150 Гр - (Био Extratus Jaborandi Колекција - Анти-Падот Ревитализација На Третман Finisher 5.29 Нето Мл)
Свеж

Linha Jaborandi Био Extratus - Finalizador Tratamento Revitalizante Antiqueda 150 Гр - (Био Extratus Jaborandi

DEN 311.52

Достапно е за нарачката

Богата со витамини и природни екстракти кои го негуваат косата оставајќи силна и здрава (Рико em vitaminas e extratos naturais que nutrem os fios, deixando о cabelo форте e saudável.).Ph 4.0. Содржи термо-заштитни очила (Ph 4.0 - Contem Filtro Соларни).Губење На Косата И Слабост (Cabelos Com Queda E Pouco Crescimento).Анти-падот третман (Antiqueda).Тонови и ја храни косата сијалица.Го стимулира растот на косата, промовирање на здрави и силни насоки. (Tonifica e nutre о bulbo capilar.Estimula о crescimento e proporciona fios fortes e saudáveis.).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.