Лицето Маска,10PCS Возрасни Пеперутка за Еднократна употреба Заштита Три Слој Дише Лицето Маска за Мажи & Жени
Свеж

Лицето Маска,10PCS Возрасни Пеперутка за Еднократна употреба Заштита Три Слој Дише Лицето Маска за Мажи & Жени

DEN 203.76

Достапно е за нарачката

1. Изработени од еколошки материјали, влага-доказ, не-токсични, не-иритирачки, меки и удобни. 2. Дише материјали и симпатична модели се направи тоа практично и модерно. 3. Посебни три-слој не-плетени дизајн може да се спречи прашина, автомобил издувни гасови, полен и други повреди. 4. Совршен дизајн, кога ќе го носат, тоа може совршено да се вклопи вашето лице.Еластична обетки се лесни за носење и не предизвикуваат притисок во ушите. 5. Ноктите салон или било која друга област кои можеби ќе треба заштита.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.