FCHO Стакло Вшмукување Чаша Тешки Алуминиум Вакуум Плоча Puller се Справи со Носителот Куки Должност Galss Кревање/Плочка Вшмукување Чаша Lifter/Движат Стакло/Подлога за Кре
Свеж

FCHO Стакло Вшмукување Чаша Тешки Алуминиум Вакуум Плоча Puller се Справи со Носителот Куки Должност Galss Кревање/Плочка

DEN 479.76

Достапно е за нарачката

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Нашата стакло вшмукување чаши се справи со телото изградени со Алуминиумска легура, многу силни и издржливи на вшмукување влошки изградени Природна гума.УПОТРЕБА : Овој вшмукување чаша може да се користат за да се поправат gapped ламинатни подови како кат јазот fixer, во бања за безбедност, користејќи ги како се користи како плочка вшмукување чаша lifter, железнички кога покажува, штица тротоарите и било чисто не-porous површина, будење shaper, puller и се движат тешки стакло ѕид, аквариум.ЧАШИ СПЕЦИФИКАЦИЈА : дијаметар на Купови е 4.9 инчи, на Вшмукување Подлога дебелина е 7mm.ЗА СКЛАДИРАЊЕ : Кога ја користите вшмукување чаша, вие треба да го чувајте првенство во чиста, сува состојба.И се обрне внимание на влага, заштита од сонце.Добар помошник за да им помогне на вашиот живот!.За нашиот производ , усвојување на стандарден Алуминиумска легура, еден-парче калапи, висока цврстина, силни и издржливи .На справи со не се лизга дизајн, се чувствуваат удобно и безбедно да се користи.Нашиот дебел притиснете тока со не се лизга дизајн, ABS пластика, материјал, не е лесно да се деформирани.Површината боја технологија е многу добра, изгледа убаво и дарежлив, носат-отпорни.Вшмукување влошки се направени од природни гума, толку е силна и не е лесно да падне.

Основни својства

The diameter of Cups is 4.9inch, the Suction Pad thickness is 7mm. :

Тие исто така купуваат со овој производ.