Western Digital WD5000HHTZ - Western Digital 500GB 3.5 SATA 10K 6Gb/s Хард Диск
Свеж

Western Digital WD5000HHTZ - Western Digital 500GB 3.5 SATA 10K 6Gb/s Хард Диск

DEN 1656.00

Достапно е за нарачката

000 ВРТЕЖИ во минута се вртат со голема брзина, овие SATA 6 Gb/s дискови содржи 64 MB кеш и реализација на крајната перформанси за фото и видео за уредување.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тврда - Со 1.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад.Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ултра брзо Дизајнирана околу 10. 5 година ограничена гаранција.Опфаќа новиот сингл-диск гола (внатрешни) дискови на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција). 500 GB капацитет има и до 100.Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.4 милиони часа MTBF (Значи Време Помеѓу Неуспех), овие дискови имаат највисок достапен сигурност оценка на висок капацитет SATA диск.Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.Висок капацитет - State-of-the-art технологија обезбедува баланс на високи перформанси и висок капацитет совршен за податоци-интензивна workloads што бараат голема количина на меморија како што се видео за уредување, 3 D рендерирање и научно моделирање.000 дигитални фотографии, 125,000 MP3 датотеки, и 60 часа HD видео.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.