SogesGame Прилагодливи Губење на Клупата,Мулти-Цел Свитлива приклонуваат/пад Клупата,Комунални Губење на Клупата за целото Тело Тренингот,Прилагодлив Сила за Обука Ве
Свеж

SogesGame Прилагодливи Губење на Клупата,Мулти-Цел Свитлива приклонуваат/пад Клупата,Комунални Губење на Клупата

DEN 3096.00

Достапно е за нарачката

Осигурајте се дека вашиот безбедноста за време на употребата.Виткање големина е 66. ●Пакување : ●1* Виткање Гира Клупата ●1* Инсталирање Алатки●1* Упатства за NOTEPlease се соберат на производот (од дното нагоре).Заостри заклучување завртки по инсталирањето на сите делови.Поддршка цевка е на тешки прав-обложени метална рамка, која е загарантирана да го издржат 660 килограми.Го користите во секое време, насекаде.Направи оваа противтежа столче еластична, не се лизга и отпорни на абразија.По вежбање, тоа може да биде ставен во аголот или под креветот, кој заштедува простор и може да се користи. 【Се осигура безбедноста】На гира клупата е изградена со 80mm x 40mm дебели поддршка цевки. 【Брзо Прилагодување】Оваа Сила за Обука Вежба Клупата 4 backrest позиции и 3 седиште позиции, кои го прават вашиот вежба поудобно и може да се прилагоди според различни спортски потреби. 【Лесно да се соберат и да ги чува】тежината Клупата не треба да се состави.Soges Game На Гира Клупата Висина Прилагодливи Приклонуваат Вежба Клупата 660 кг Тежина Capacity It е доста ефикасен во одржување на кондиција и градење на телото форма.Функција : ● Удобно со висока густина пена соочи и седиштето која е задебелување●Тешки-должност во прав-обложени метална рамка која е загарантирана да го издржат 660 lbs Капацитет●Лесен за Употреба и чување на податоци●Бара собранието.Испратете ни ако имате било каков проблем во секое време!Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне!. 【Удобно кожа】Високо-квалитетна кожа полна со мека пена баласт, специјално дизајнирани за седење за долго време во австралиска обука за градите, рамената, грбот, болки во мускулите, итн.Спецификација/Големина : ●Материјал : Тешки-должност метална рамка●Боја : Црна ●пати големина : 13.Не само што е на клупата притиснете обука, тоа е повеќе како личен тренер грижа за вашето здравје.Дали загревање вежби пред да го користите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.