Мало Ресурси 14202738 Прилагодливи Екранот Стојат со Кука,
Свеж

Мало Ресурси 14202738 Прилагодливи Екранот Стојат со Кука,

DEN 2306.40

Достапно е за нарачката

Прилагодлива висина 17 1/2"-26"H. тип на Производ : Закачалка.Произведени во сад.Висат чанта, венец, шамија и повеќе на нашата 1-кука контра екранот стојат.Прилагодлива висина 17 1/2"-26" со 6 3/4" база.Овој сестран метал екранот стојат има масло протри бронзена боја за да одговара на било какви оркестарот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.