YDSHOLL 5Pcs Мултифункционален 304 од не ' Рѓосувачки Челик Пролет Натоварени Портата Snap Carabiner Брз Линк за Заклучување Прстен Кука М9 90mm,Домаќинство Замена
Свеж

YDSHOLL 5Pcs Мултифункционален 304 од не ' Рѓосувачки Челик Пролет Натоварени Портата Snap Carabiner Брз Линк

DEN 1610.40

Достапно е за нарачката

Тие имаат мазна површина.Крути дизајн обезбедува стабилност и цврстина.Изработени од нерѓосувачки челик, тоа нема да рѓа, издржливи.Тоа е мултифункционален, можете да го користите за ранец, копче прстен, синџири, јажиња, кампување, планинарење, риболов, пет, затворен надворешна опрема опрема, DIY додатоци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.