Caron Natura Круг Latch-Комплет За Кука, Мачка Nap, 24.5
Свеж

Caron Natura Круг Latch-Комплет За Кука, Мачка Nap, 24.5

DEN 439.20

Достапно е за нарачката

Многу детални дизајни и висок квалитет на руг предиво во лесно, забавно и брз занает за сите возрасти.Килим предиво во светли бои, кои се направени од 100-процентно Висок Квалитет на доградба на Акрилни влакна.Совршено ткаени занает платно печатени со подобие на многу детален дизајн.Занает кој има дадено сите возрасти пријатно креативни искуство за години и години.Голем занает за себе или како подарок за пријателите, семејството и најблиски.CARON-Класици Latch-Зависник Килим за Полнење.Овие килими се прекрасно бујна и може да се направи за да се вклопи во секој ентериер мотив.Можностите се за восхит, можете да ги користите на подот, ѕидот, троседот, кревет, прозорец, па дури и да ги направи во перници, нап-душеци и седиште перници.Тие се лесно да се направи, тоа ќе биде прекрасен семејство проект.Овој комплет содржи боја кодирани платно, пре-сече килим предиво и инструкции.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.