Универзална Носот Коса Средување на Пинцети, Мултифункционални Безболно Нерѓосувачки Заоблени Носот Коса Тример за Човекот Жените Sideburns, Веѓата, Телото (1PC)
Свеж

Универзална Носот Коса Средување на Пинцети, Мултифункционални Безболно Нерѓосувачки Заоблени Носот Коса Тример

DEN 143.76

Достапно е за нарачката

✌️ СОЛИДЕН И ИЗДРЖЛИВИ : Мултифункционален носот коса пинцети е направен од 100% бранеа од нерѓосувачки челик, ножици има мазна нерѓосувачки челик изглед, нема да нула или дент, има долг животен век, е многу издржлив и нема да рѓа.Не постои ризик од гребење и иритација на кожата. ✌️ БЕЗБЕДНО "ПРСТЕН" ТРИМ ТЕХНОЛОГИЈА : Рачно изработени носот на косата со помош на пинцета круг тример совети, со појавата на пинцети, но без острина.Тоа е безбедно за нос, вие само треба да се стави на круг главата дел во внатрешноста на носот и нацртајте круг во исто време, можете лесно може да го намали. ✌️ ЕДНОСТАВЕН И ЛЕСЕН за ДА го НОСАТ : Нејзината големина : 9.3*0.9 CM/3.66*0.35 инчи, нема потреба да ги инсталирате батериите, и нема потреба да ја полните, своите мали дизајн значи дека лесно може да се стави во briefcase, џеб или во рачна ташна, Тоа е многу погодна за патниците, и тоа е исто така погодно за да го организирате вашиот изглед во секое време. ✌️ СЕСТРАНОСТ : носот не е единственото место што му одговара, тоа исто така одговара на вашите уши, веѓи и др.За жените, тоа може брзо да се намали вишокот на косата и е многу погоден за повеќе деликатна деталите, како што се веѓа стил.Тоа е водоотпорен, што чистење едноставна, и може да се користи во или надвор од туш. ✌️ ЦЕЛОСНА МАЖИТЕ ЧЕШЛАЊЕ ВОДИЧ : За многу луѓе, особено средната возраст или постари мажи, Нос насоки е заеднички проблем.Сепак, косата обично е грдо и срамно.Овие носот влакната исто така, може да се преземат грижата за брзо и удобно.Овие заокружени носот коса пинцети се совршени за добро негувани, софистицирани модерни мажи.Слично на тоа, тоа може да биде едноставен и внимателен подарок идеја за секој кој има услови за нивниот изглед.Боја : 1pc.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.