Бања & Тело Работи ~ Потпис Колекција ~ Здраво Убава~ Туш Гел ~ Парична Казна Мирис Магла & Лосион За Тело ~ Тело Сет
Свеж

Бања & Тело Работи ~ Потпис Колекција ~ Здраво Убава~ Туш Гел ~ Парична Казна Мирис Магла & Лосион За Тело ~

DEN 852.00

Достапно е за нарачката

Здраво Убава.Топ Белешки : Сонце-преплавена Pomelo, Fuzzy Бела Nectarine, италијански македонски Мандарински Средината на Белешки : Ноќ-цветаат Јасмин, Бела Gardenia, Розова Peonies Сува Белешки : Бела Килибар, Driftwood, Памук, Мошус.Туш Гел ~ 10 FL мл. ~ $12.50 ~ Миење на вашиот начин да се помеки, чистење на кожата со богата, шампанско пенливата пука со мирис.Навлажнувачки Алое и Витамин Д се комбинираат со кожата-љубов Шеј Путер во нашиот најголем неодолива, убаво fragranced формула!.Парична казна Мирис Магла ~ 8 FL мл. ~ $14.00 ~ Lavishly поздравниот или лесно spritz вашиот омилен мирис, или начинот на кој ќе падне во љубов на прв магла!Нашите внимателно стокмено шише и софистицирани пумпа обезбедува голема покриеност додека климатизација алое магла ја храни кожата за најсветлите, повеќето освежувачки начин да мирис!.Лосион за тело ~ 8 FL мл. ~ $12.50 ~ Исполнет со Шеј Путер и нашите ексклузивни Секојдневно Влага Комплекс, нашиот зголемен лосион содржи повеќе од она што кожата сака, оставајќи чувство неверојатно мека, мазна и се напојуваат.Збогатена со хранливи материи богати состојки како заштитен Витамин E и климатизација Витамин Б5, нашите брзо се апсорбира, не-мрсна формула обезбедува 16 часа континуирано влага.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.