Деца столче Патување Послужавник - Деца Автомобил Патување Лента со Таблет Носителот - Здрав Сува Избришете Одбор -Снек се Игра Нерешено На движење - Круг Лента со Г?
Свеж

Деца столче Патување Послужавник - Деца Автомобил Патување Лента со Таблет Носителот - Здрав Сува Избришете

DEN 719.52

Достапно е за нарачката

СРЕЌНИ ДЕЦА СО ПОВЕЌЕ можности за ЗАБАВА - Нема повеќе здодевни долги патувања; Деца ќе биде среќно окупирана; snacking, цртање, играње, и добивање на некои таблета екранот време во движење.Ги ИНСПИРИРА ДЕЦАТА СО РАБОТА Великодушно пространа сува избришете одбор поттикнува креативност и да ги стимулира уметнички израз.ХАОС БЕСПЛАТНО ПАТУВАЊЕ - Нашите деца столче патување лента е изграден со 10.5" таблет носителот, cupholder, молив носителот, повеќе џебови за шише за вода, моливи, книги, закуски, влажни брише и играчки и многу повеќе.ЛЕСНО ПОСТАВУВАЊЕ И го урне - Без инсталација потребни; Без сложени прилози да се постави прегради; џебови се сите изграден во; вашите деца едноставно се развива, користи и нерамнини се врати. 100% ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ - Со висок квалитет на изработка, нашите столче патување лента е уникатно дизајниран за деца " мали раце и големиот мозок.Хемиски мирис слободен; Голем мазна токи за прст безбедност ; здрав не-deforming бела табла ; Страничните ѕидови доволно силна за да се одржи играчки и закуски.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.