BFFLOVE Спа Подарок Сет за Жените, Бања и Телото Подарок Сет со Мирис на Цреша
Свеж

BFFLOVE Спа Подарок Сет за Жените, Бања и Телото Подарок Сет со Мирис на Цреша

DEN 1230.72

Достапно е за нарачката

Практична & Забава СПА Подарок Комплет : Нашата бања спа збир на уникатни подароци за жените е загарантирана за да ги импресионираат!Со супер слатки, супер слика-достоен розова bunny headband правејќи го овој вашата еден во сите подарок сет кој ќе импресионира на секоја девојка или жена.Природни Спа Подарок Кутија : Природни Негување Ingredientssuper hydrators Шеј путер и цреша етерично масло кое ви помага да го негуваат кожата и го заклучите во влага.кој омекне вашата кожа, ја ревитализира вашата ум и дух, ве остават чувство прекрасен целиот ден.Најдобрите Подароци за Неа : Нашиот Спа Убавина Комплет Вклучува : 1*Туш Гел, 1*Лосион за Тело, 1*Симпатична зајаче headband.Бањата подарок сет за вашиот најдобар пријател е подготвен да Подарок, долго-траен арома & Поставен целиот ден и таа ќе биде "wowed".Идејата за Womans Подарок : одлична присутни на релаксација дома beaty за вашата сопруга, Мајка, Баба, Сестра или Пријателка.Овој пат на внимателно избрани на подарок кутија е сигурно да се направи овој специјален дама во вашиот живот се чувствуваат негува и сакани.Прекрасен Подарок Сет : Нема хартија за завиткување е потребно.Совршена големина.Сите производи спакувани во стилски подарок кутија, како совршен подарок или за свој indulgent задоволство.Божиќ, Денот на Вљубените, Свадба фаворизира, Родендени, Празници, Годишнини, Ден на Мајката или било давање на подарок прилика.Роденденски Подароци за Неа, Бања Поставите Includs Туш Гел, Лосион за Тело & Bunny Hairband, Најдобра Спа Бања Подарок Кутија за Девојка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.