GOFITNESS собори Бар Машина - Градите Проширувач Дома Тренингот Опрема, Рака Exerciser Преносни Пролет Отпор Вежба Салата за Полнење за Дома, на Патување или на Отворено
Свеж

GOFITNESS собори Бар Машина - Градите Проширувач Дома Тренингот Опрема, Рака Exerciser Преносни Пролет Отпор

DEN 1439.76

Достапно е за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ЦЕЛОСНА ГОРНИОТ дел од ТЕЛОТО ТРЕНИНГОТ ОПРЕМА : Go Fitness Супер собори Бар делува како вашите лични тренингот тренер - помагајќи да се изгради поголема и посилна градите брзо.Повеќе од само градите muscle builder Go Fitness горниот дел од телото exerciser, исто така може да се користи за прецизни целни мускулни групи за да се забрза растот, подобрување на дефиницијата и да се зголеми силата - вклучувајќи градите, рацете, abs, рамениците и грбот.ЛЕСНО ВОЗ РАЗЛИЧНИ МУСКУЛНИ ГРУПИ : за Разлика отпор бендови, не треба врати, дрвени скелиња, греди, или дрва за да прикачите да.Само да ги собереш вашиот Go Fitness собори Бар, и се насочени тренингот со различни движења.Отпорот се движи од 30 кг до 110 кг, и е погодна и за мажите и жените, почетници или ветерани слично.Се ИЗГРАДИ ПОДОБРА КОШ : Користете за само 10 минути на ден за гради, вежбање, три до четири дена во неделата, за да се изгради писан градите.За мажи – тоа ќе ви помогне да се пумпа до вашиот pecs и да се изгради поголем, посилен градите; За жените – тоа ќе ви помогне да се обучуваат вашиот pectorals и природно подигнете вашите гради.СОВРШЕН ПРОЛЕТ ТРЕНИНГОТ УРЕД : Изграден со 4 супер-тешка, челик за пружини.Овие висок степен на извори можат да го издржат дури и најпознатите интензивен тренинг сесии.Изворите се компресирани, која е различна од power twister кои се потребни на корисниците да ги извртуваат извори.Нашиот подобрен дизајн обезбедува подобро опсег на движење, и ја елиминира каков било ризик на раст и кршење.Четири извори работат заедно за да се направи отпор излез повеќе униформа, а со тоа се стимулира мускулите поефикасно.ПРЕНОСНИ : Нашата тренингот опрема лесно може да се чуваат во вашиот дом или канцеларија и е погодно компактен за патување.Со лесен дизајн кој го прави превоз на вашиот пренослив дом салата бриз, Go Fitness горниот дел од телото опрема за вежбање значи дека никогаш не треба да го прескокнете тренингот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.