Flatware Складирање Пластичен Послужавник со Капак, Кујнски Прибор и Прибор Кутија, Utensil Фиока Организатор Садот со Капак, Колеџ Dorm Соба Организација Essentials Носителот, Ц
Свеж

Flatware Складирање Пластичен Послужавник со Капак, Кујнски Прибор и Прибор Кутија, Utensil Фиока Организатор

DEN 381.36

Достапно е за нарачката

-Flatware не се Вклучени - Покрие спречува прашината од допирање прибор.Совршен за колеџ dorm соби, лето куќи, кампови и RV е.Одличен квалитет пластични храна безбедно, Само лента (не на капакот) Е машина за миење Садови безбедно.Пет прегради со удари кои ја спречува лизгање, BPA FREE.Прибор за јадење фах големина : 13.5 Инчен x 10 Инчен x 2 Инчи.Совршен за колеџ dorm соби, лето куќи, кампови, одмор дома и RV е, ова flatware складирање садот со капак ќе се задржи прашина надвор од донесувањето на прибор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.