Dual ПСУ Напојување 24 Pin Кабел за Продолжување Splitter за ATX Плоча, 24Pin 24(20+4) Pin 12 инчен/ 30cm Црна
Свеж

Dual ПСУ Напојување 24 Pin Кабел за Продолжување Splitter за ATX Плоча, 24Pin 24(20+4) Pin 12 инчен/ 30cm Црна

DEN 208.32

Достапно е за нарачката

ЗАБЕЛЕШКА : Ако има иглички надвор, можете да plug назад во насока на слотот, не влијае на користењето!. 24 pin двојна псу компатибилен адаптер со 20 pin и 24 pin ATX плочи (2x24 pin женски пристаништа и 1x 24 pin(20+4) машки пристаниште ),што ќе ви овозможи да го поврзете дополнителен PSU на вашиот ATX плоча;.Двете PSU ќе се напојува од страна на една плоча.Користите втора PSU на власт на повеќе графички картички;.Dual 24 pin PSU адаптер ATX плоча конектори за кабелот за поддршка екстремни мулти-GPU конфигурации,Компатибилен со 24 P и 20 P ATX плочи (1x 24p (20+4) машки порта и 2x 24 P женски порти);. 24 pin двојно напојување адаптер совршен за интензивна gamining и крипто валута рударство гради.Материјал : 18 AWG Должина : главниот кабел 12inches + средно кабел 12inches (30cm+30cm).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.