Последно Од Нас - Основани Пакет - PS3 [Дигитален Код]
Свеж

Последно Од Нас - Основани Пакет - PS3 [Дигитален Код]

DEN 1512.00

Достапно е за нарачката

Сакаат предизвик?Овој режим е за најтешките на хардкор.Супер агресивни ПИ.Донесе твоите најдобри игра или нема да преживее.Ова додавање на содржина што не е компатибилна со Последниот од Нас™ Remastered за PS4™ систем.Системски Побарувања : Поддржани Платформи : Play Station 3.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.