316 од не 'Рѓосувачки Челик Целосно Навој Род - Морски Топ Понуда (1/2-13 x 3FT (Пакет на 3 Прачки) 9 FT Вкупно
Свеж

316 од не 'Рѓосувачки Челик Целосно Навој Род - Морски Топ Понуда (1/2-13 x 3FT (Пакет на 3 Прачки) 9 FT Вкупно

DEN 1780.80

Достапно е за нарачката

Тип 316 Морски Одделение - Супериорен отпор да ' рѓа и корозија.Големина 1/2"-13 x 36" долго (Пакет на 3 прачки) 9ft вкупно еден пакет.Секој поединец род : 1/2" Дијаметар (13 threads per inch) 36" долго.Мора да се за солена вода, крајбрежните региони, базени и храна услуга апликации.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.